Krzysztof Głowacki kontuzja oka

Krzysztof Głowacki o kontuzji: „Mam taką kreskę przez oko…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 sierpnia 2023

Krzysztof Głowacki był gościem w studiu redakcji FanSportu. Były mistrz świata w boksie, a aktualnie zawodnik federacji KSW odpowiedział na wiele pytań. Nie mogło zabraknąć tematu kontuzji oka jakiej Główka nabawił się w pojedynku z Glebą.

Krzysztof Głowacki zadebiutował w zawodowym MMA w spektakularnym stylu. Na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 „Główka” znokautował Patryka Tołkaczewskiego. Niestety jak się później okazało Krzysztof nabawił się kontuzji oka w trakcie potyczki z „Glebą”.

Jednym z pytań w trakcie rozmowy była kontuzja oka jakiej Krzysztof Głowacki nabawił się w trakcie gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Czy sytuacja zdrowotna zawodnika uległa poprawie od czerwca?

Krzysztof Głowacki o kontuzji oka:

„Oko? Niedobrze. Cały czas mam takie za mgłą, wiesz co i mam taką kreskę przez oko. Tak jak masz na przykład szkło to masz taką kreskę (rysę) i ja mam coś takiego przez oko, cały czas. Coś z okiem jest takiego. Nic z tym nie zrobią, trzeba z tym żyć. Jak to mówią sport to zdrowie.”

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

ksw 86 obstaw galę zakład
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments