krzysztof głowacki o khalidov vs adamek mamed nie ma szans

Krzysztof Głowacki o Khalidov vs. Adamek: „Jeśli Tomek będzie potrafił przyjąć cios to Mamed nie ma szans” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 14 lutego 2024

Krzysztof Głowacki w rozmowie z reporterem FanSportu przekazał swoją opinię na temat faworyta w walce wieczoru gali XTB KSW EPIC. Główka wyraźnie stawia na Tomka Adamka.

Krzysztof Głowacki miał wystąpić na gali XTB KSW EPIC w Gliwicach. Ostatecznie mimo negocjacji kontraktowych i informacji na temat przeciwnika popularny „Główka” nie wejdzie do klatki 24 lutego.

Po namyśle i dyskusjach z właścicielami federacji KSW uznano, że lepiej będzie jak Krzysztof Głowacki stoczy pojedynek na kolejnej dużej gali, która odbędzie się w maju lub czerwcu.

Główka udzielił wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu z portalu FanSportu. W trakcie rozmowy nie mogło oczywiście zabraknąć pytania na temat walki wieczoru.

Krzysztof Głowacki wskazał swojego faworyta w walce legend Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek.

– Fajna walka z ciekawości zobaczę jak to będzie wyglądało z tego względu, że nie wiemy tak naprawdę nic o Tomku Adamku. Miał pięć lat przerwy, co on robił? Czy on trenował, czy nie trenował? Także zobaczymy w jakiej formie jest. Ma 47 lat, a Mamed te 43-44, ale Mamed cały czas jest w cyklu, cały czas są przygotowania i walki. Khalidov może przyjąć cios i też mocno zadaje ciosy.

– Nie wiemy teraz czy Tomek Adamek potrafi przyjąć ten cios, czy będzie potrafił odpowiedzieć serią. Wszyscy znamy sposób walki Tomka, dużo przyjmuje i jeszcze więcej oddaje. Czy w tym wieku będzie w stanie tak dalej walczyć, tego nie wiemy. Dlatego ta walka jest interesująca.

– Jeśli to będzie dawny Tomek, jeśli będzie potrafił przyjąć cios i oddać to myślę, że Mamed nie będzie miał szans.

KSW EPIC można obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka.

TYPKURSBUKMACHER
Mamed Khalidov2.47FORTUNA
Tomasz Adamek1.55FORTUNA
Zostaw ocenę
11
3
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
4 miesięcy temu

Hehe caly czas w cyklu… zly przyimek… ma cyklu powinno byc