Kontuzjowany Jorge Masvidal wycofał się z walki z Leonem Edwardsem na UFC 269

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 listopada 2021

Karta walk gali UFC 269 straciła właśnie jedno z najbardziej wyczekiwanych przez fanów starć. Kontuzjowany Jorge Masvidal wycofał się z walki z Leonem Edwardsem na gali UFC 269.

Fani liczyli na to, że zawodnicy wreszcie rozwiążą wieloletni konflikt i staną oko w oko w octagonie. Niestety tak się nie stanie z powodu urazu Masvidala. O kontuzji Jorge poinformował Hunter Campbell, szef biura najlepszej ligi MMA na świecie.

Edwards skomentował sytuację krótko sugerując, że Masvidal zapewne wcale nie chciał stoczyć z nim pojedynku. Anglik dodał, że w tym wypadku będzie mógł spędzić więcej czasu z rodziną. W mediach społecznościowych pojawiło się jednak wielu chętnych na bój z Edwardsem, gotowość do podjęcia rękawicy zgłosili między innymi Khamzat Chimaev, Belal Muhammad czy Gilbert Burns. Są to oczywiście doskonali zawodnicy jednak żaden z nich nie sprzeda tylu PPV co Masvidal. Teraz pozostaje nam jedynie czekać na konkretne decyzje UFC w sprawie tego czy Edwards pozostanie w rozpisce i będzie musiał przyjąć wyzwanie jednego z oponentów.

O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Zostaw ocenę
0
0