Tresean Gore UFC 290 kontuzja Bo Nickal

Kontuzja wyklucza zawodnika z udziału w głównej karcie UFC 290! Kolejna walka zagrożona!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 lipca 2023

Niestety w ostatnich dniach nie brakuje problemów z rozpiską gali UFC 290. Tresean Gore doznał urazu nadgarstka i musiał wycofać się z udziału w głównej karcie walk. Matchmakerzy poszukują ponoć nowego rywala dla Bo Nickala jednak nie ma co ukrywać, udział Amerykanina w gali jest zagrożony bo ciężko będzie znaleźć odpowiedniego rywala na cztery dni przed wydarzeniem.

Kontuzje torpedują plany matchmakerów UFC w ostatnich dniach. Najpierw rywala stracił Jack Della Maddalena, któremu na szczęście znaleziono nowego oponenta. Teraz Tresean Gore poinformował za pośrednictwem instagrama, że doznał urazu nadgarstka. Kontuzja nie tylko wyklucza zawodnika z udziału w głownej karcie walk UFC 290, lecz może także zmusić fightera do poddania się operacji i długiej, półrocznej rehabilitacji.

Matchmakerzy najlepszej ligi MMA na świecie będą poszukiwali odpowiedniego zastępstwa za Gore’a tak, żeby utalentowany zapaśnik Bo Nickal nie wypadł z karty walk po długim okresie przygotowawczym. UFC mocno stawia na Amerykanina i zapewne zostaną poczynione odpowiednie kroki by pozostał w rozpisce.

Sam Nickal także nie zamierza wycofywać się ze startu, zawodnik napisał niedawno na twitterze: „Show must go on”. Bo zasugerował tym wpisem, że podejmie nowe wyzwanie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments