Kontuzja przed galą na Narodowym. Wojsław Rysiewski zapowiada zmiany na karcie walk: „Można było się spodziewać”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Niestety federacja KSW musi wprowadzić zmiany na karcie walk przed czerwcową galą, która odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Do hitowego wydarzenia został nieco ponad miesiąc. Podczas Colosseum II zobaczymy w akcji największe polskie nazwiska MMA. Nie znamy jeszcze całego fight cardu, jednak wiemy już, że dojdzie do takich walk jak Mamed Khalidov vs Scott Askham, Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka, Marian Ziółkowski vs Salahdine Parnasse czy Radosław Paczuski vs Michał Materla.

Zmiany na karcie walk

Dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski zdradził jednak, że dojdzie do pewnych zmian na karcie walk, gdyż jeden z zawodników doznał kontuzji. Niestety urazy regularnie wykluczają zawodników z gal i KSW nie raz musiało szukać zastępstwa na ostatnią chwilę. Często też nie spełniały one oczekiwań kibiców.

Tym razem jednak federacja ma być przygotowana na takie sytuacje. W rozmowie z InTheCagePL Rysiewski wyjaśnił, że jeden z fighterów musiał wycofać się z gali:

– Jeden zawodnik doznał kontuzji. Jeszcze będą jakieś roszady, tego można było się spodziewać. W większości pojedynków staram się mieć zawodnika w treningu, który ewentualnie będzie mógł wskoczyć. Plus też są tak ułożone walki, kategoriami, żeby w razie czego można było przesuwać między walkami.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments