NEWSY

Koniec wakacyjnej puli biletów na targi FIWE 2017

Pinterest LinkedIn Tumblr

Już tylko kilka dni dzieli nas od najważniejszego wydarzenia w branży fitness w Polsce , a pewnie też i Europie Wschodnio Centralnej.

 

Pula ostatnich niższych cen biletów jest na wyczerpaniu. Zapowiada się rekordowe wydarzenie. Swój udział zapowiedzieli największe marki sportowe w Polsce, a także gwiazdy fitness z Polski i z zagranicy.

 

Odwiedzający FIWE z pewnością docenią szereg atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. W sobotę i niedzielę odbędą  się zawody kulturystyczne Grand Prix FIWE ( Eliminacje do Arnold Classic), Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS Summer edition, zawody Cross Fit LoginLab, pokazy  Street Workout, a także po raz pierwszy w historii FIWE powstanie strefa dla miłośników sportów walki – Fight Arena, poświęcona między innymi spotkaniom z czołowymi zawodnikami mieszanych sztuk walki i boksu zawodowego oraz managerami klubów. Publiczność zostanie zaproszona do udziału panelach dyskusyjnych i konferencjach przygotowanych specjalnie dla nich – FIWE FANS, FIWE PERSONAL TRAINER, FIWE EXPERTS oraz BLACKROLL EDUCATION. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży. Po raz pierwszy na targach powstanie również Strefa Relaksu, tętniąca muzyką, świetnym cateringiem i drinkami, pięknymi hostessami i wygodnymi leżakami.

 

Imprezę uświetnią także pokazy gości specjalnych targów. W tym roku organizatorzy na pewno pozytywnie nas zaskoczą!  Ambasadorką FIWE 2017 została Stephanie Davis – światowej sławy gwiazda Fitness, która przyleci do Polski na spotkanie z fanami.

 

 

Bilety kupicie online www.fiwe.pl/bilety oraz w kasach EXPO XXI podczas trwania targów.

FIWE Fitness Trade Show,

9 – 10 września Warszawa, ul Prądzyńskiego 12/15 ,

Comments are closed.