christian leroy duncan ufc

Kolejny mistrz Cage Warriors podpisał kontrakt z organizacją UFC [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 stycznia 2023

Christian Leroy Duncan, niepokonany mistrz organizacji Cage Warriors podpisał kontrakt z UFC! Zawodnik jest kolejnym z mistrzów brytyjskiej federacji, który trafia do najlepszej ligi MMA na świecie. Zawodnik zadebiutuje w UFC na gali UFC 286 w Londynie.

Christian Leroy Duncan (7-0) miał walczyć w main evencie gali Cage Warriors 148. Zawodnik szykował się do obrony mistrzowskiego trofeum w pojedynku z Jesse Taylorem. Niestety Amerykanin miał wypadek samochodowy i w ostatniej chwili wycofał się z walki.

Organizacja Cage Warriors nie była w stanie znaleźć szybko odpowiedniego zastępstwa i w związku z tym Duncan został zdjęty z rozpiski. W studiu telewizyjnym w trakcie gali Christian przekazał dobre wieści swoim fanom:

„Podjęliśmy decyzję o tym, że zwakuję pas, a właściwie zostawię go Cage Warriors. W 2023 roku w marcu będę debiutował w UFC na gali w Londynie.”

Christian Leroy Duncan rozpoczął zawodową karierę w 2020 roku, wcześniej jednak przez pięć lat toczył amatorskie starcia w których zanotował rekord 17-6.

Zostaw ocenę
0
0