Kibic Ruchu znokautował kibica Lecha

Kibic Ruchu znokautował kibica Lecha w 5 rundzie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2024

Na gali GROMDA 17 doszło do walki kibiców. W ringu zmierzyli się Loco i Szakal. Kibic Ruchu znokautował kibica Lecha.

Prezes Mariusz Grabowski przygotował bardzo ekscytujące zestawienie na galę GROMDA 17: VABANK. W ringu zmierzyli się chuligani dwóch zwaśnionych drużyn. Oko w oko stanęli Jakub „Loco” Kujawski i Wojciech „Szakal” Skorupa.

Walka Loco vs Szakal była pojedynkiem reprezentantów kibicowskiej sceny. W ringu spotkali się kibic Lecha Poznań i kibic Ruchu Chorzów.

Szakal szybko trafia dwoma prawymi, poprawia. Następnie atakuje lewym, który usadził Loco na deskach. Loco trafia i pojawia się rozcięcie pod lewym okiem Szakala. Kibic Ruchu podkręcił tempo pod koniec rundy i zagonił Loco do narożnika.

Szakal agresywnie rusza na przeciwnika i trafia na korpus oponenta. Kujawski póki co bardzo sprytnie stara się uciekać i walczyć z kontry. Dobry lewy i świetna seria ciosów Szakala. Wojciech Skorupa trafia ponownie na korpus Loco.

Niespodziewanie Loco atakuje Szakala otwartą dłonią. Sędzia zwrócił uwagę, że takie akcje są niedozwolone. Wznowienie walki. Bardzo dobry prawy w wykonaniu Loco. Szakal trafia jednak nie ma liczenia, gdyż zepchnął rywala w dół.

Szakal ponownie rusza z ciosami na korpus przeciwnika. Loco jednak ucieka. Szakal agresywnie wchodzi z serią niskich uderzeń. Loco odgryza się dobrym ciosem na głowę. Koniec czwartej rundy.

Mało akcji ofensywnych, zaczyna się klinczowanie. Nagle Szakal rusza do ataku i trafia wreszcie na głowę Loco, który pada na matę. Liczenie i wznowienie. Wracamy na środek ringu jednak Skorupa szybko dopada przeciwnika i znów posyła go na deski. Szybkie wznowienie, ale raczej cudu tu nie będzie. Szakal dochodzi do Loco, trafia i jest po walce.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments