khamzat chimaev i alexander volkanovski na temat salahdine parnasse

Khamzat Chimaev i Alexander Volkanovski na temat Salahdine’a Parnasse [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 19 października 2023

Khamzat Chimaev i Alexander Volkanovski zostali zapytani przez dziennikarzy RMC Sport Combat o Salahdine’a Parnasse. Okazuje się, że Chimaev kojarzy podwójnego mistrza KSW i mocno go pochwalił natomiast Volkanovski był pod wrażeniem faktu, że Parnasse będzie walczył o trzeci pas mistrzowski.

Salahdine Parnasse na gali KSW 89 stanie przed szansą wywalczenia trzeciego mistrzowskiego pasa. Podwójny mistrz KSW zmierzy się 16 grudnia z Adrianem Bartosińskim, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej.

Reporterzy RMC Sport Combat, którzy przebywają aktualnie w Abu Dhabi zapytali Khamzata Chimaeva oraz Alexandra Volkanovskiego o to co sądzą na temat młodego Francuza.

Khamzat Chimaev na temat Salahdine’a Parnasse

Khamzat Chimaev opowiedział o tym, że zarówno Baissangour Chamsoudinov jak i Salahdine Parnasse są bardzo utalentowani.

„Baissangour Chamsoudinov i Salahdine Parnasse są bardzo dobrymi młodymi zawodnikami. Oni są młodzi, głodni sukcesu. Z takimi zawodnikami warto trenować. Nie wiedziałem kim jest ten gość, Baissangour powiedział mi, że jest podwójnym mistrzem KSW. Okazało się, że jest na bardzo dobrym poziomie, miał świetne skille, dobre zapasy.”

Alexander Volkanovski na temat Salahadine’a Parnasse:

Alexander Volkanovski został zapytany przez dziennikarzy o to co sądzi na temat tego, że Salahdine Parnasse ma dwa pasy mistrzowskie i będzie próbował zdobyć trzeci. Oto co na ten temat powiedział Volkanovski:

„O to jest coś w jednej z organizacji… KSW? Szczerze chciałbym spróbować zrobić coś takiego. Myślę, że posiadanie pasów mistrzowskich dwóch dywizji sprawia, że jesteś bardzo zapracowany natomiast trzy? Wyobrażasz sobie jak dużo pracy by to oznaczało? Szczerze, definitywnie jestem za.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edi
7 miesięcy temu

Problem jest taki że KSW nie jest testowana antydopingowo, i większość tam leci na środkach, UFC niedługo też nie będzie, ale póki jest to jest bardziej wiarygodna