KSW

Khalidov wakuje pas. Materla vs. Janikowski, Askham vs. Wójcik na KSW 45!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Portal MMAFighting uchylił rąbka tajemnicy związanej z dzisiejszą konferencją prasową przed galą KSW 45. Według informacji opublikowanej przez Shauna Al-Shattiego Mamed Khalidov zwakuje pas kategorii średniej, co spowoduje że wygrany turnieju kategorii średniej zostanie nowym mistrzem tej dywizji.

Podano również pary półfinałowe – oczekiwane starcie Michała Materli z Damianem Janikowskim dojdzie do skutku już na najbliższej gali, podobnie jak bój Scotta Askhama z Marcinem Wójcikiem.

Maciej Kawulski miał skomentować całą sprawę następująco:

„Kiedy Mamed zdecydował się zwakować tytuł zdecydowaliśmy, że czteroosobowy turniej będzie najlepszą opcją do koronowania nowego mistrza. Uczestnicy turnieju zagwarantują niesamowite pojedynki na wysokim poziomie sportowym.”

Informacja ta jest zaskakująca, gdyż pierwotnie wyglądało to tak jakby zwycięzca turnieju miał w przyszłości skrzyżować rękawice z Mamedem Khalidovem. Nie wiemy czy sytuacja uległa zmianie później czy też od samego początku właściciele KSW ustalili właśnie taki rozwój wydarzeń z Khalidovem, a po prostu nie podali tej wiadomości publicznie.

KSW 45: The Middleweight Tournament

🚨 Mamed Khalidov wakuje pas mistrzowski! O tytuł powalczą zwycięzcy turnieju w wadze średniej.Michał Materla 🇵🇱 vs 🇵🇱 Damian JanikowskiScott Askham 🇬🇧 vs 🇵🇱 Marcin Wójcik

Gepostet von KSW am Montag, 30. Juli 2018