Pudzianowski khalidov konferencja

Khalidov vs. Pudzianowski. Kiedy, gdzie i o której odbędzie się konferencja przed XTB KSW 77?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 grudnia 2022

Federacja KSW we współpracy z urzędem warszawskiej dzielnicy Białołęka ogłosili termin i lokalizację specjalnej konferencji prasowej przed galą XTB KSW 77. Kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się to wydarzenie, które będzie otwarte dla fanów?

Federacja KSW i urząd dzielnicy Białołęka pragną zaprosić fanów i wszystkich przedstawicieli mediów na konferencję prasową przed galą XTB KSW 77 oraz specjalny trening bokserski dla dzieci i młodzieży. Spotkanie odbędzie się w środę, 14 grudnia w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie.

Całość wydarzenia rozpocznie specjalny trening bokserski przeprowadzony przez Adama Soldaeva dla dzieci i młodzieży, a w trakcie konferencji będzie można między innymi wygrać bilety na galę XTB KSW 77.

Podczas konferencji obecni będą główni bohaterowie gali XTB KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Arenie Gliwice. Oprócz Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova pojawi się również mistrz wagi koguciej Sebastian Przybysz oraz pretendent do tytułu Jakub Wikłacz, a także mistrz kategorii półciężkiej Ibragim Chuzhigaev oraz Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk.

Kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się konferencja prasowa?

Wstęp na trening i konferencję jest otwarty i darmowy dla wszystkich fanów.

  • Data wydarzenia – środa, 14 grudnia
  • Lokalizacja – Białołęcki Ośrodek Sportu przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie
  • Trening dla dzieci i młodzieży prowadzony przez Adama Soldaeva – start o godzinie 17:00
  • Konferencja – start o godzinie 18:30.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Zostaw ocenę
0
0