Khalidov lub Materla w walce mistrzowskiej? „W ’84’ mamy nadkomplet za***stych walk. Osobiście…” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 09 czerwca 2023

Mamed Khalidov i Michał Materla odnieśli głośne zwycięstwa podczas niedawnej gali KSW Colosseum 2. Czy legendarni zawodnicy federacji spróbują jeszcze wrócić na tron wagi średniej? Na to pytanie odpowiedział w ostatnim wywiadzie Martin Lewandowski.

Panowie znajdują się raczej na końcówce swoich karier w MMA. Obaj sporo przyjęli, choć o wiele więcej odnieśli wygranych, niż porażek. Mamed, jak i Materla przez lata dzielili i rządzili w KSW i mówiąc kolokwialnie „ciągnęli ten wózek”. Nikt nie podważy tego, że niedługo jeden i drugi dołączą do Łukasza Jurkowskiego w Galerii Sław organizacji.

Tak wielkich gwiazd nie mogło zabraknąć na Stadionie Narodowym, gdzie odbyła się druga edycja KSW Colosseum. Khalidov w walce wieczoru brutalnie znokautował Scotta Askhama, zamykając trylogię z Anglikiem. Wcześniej natomiast drogę z piekła do nieba przeszedł Michał Materla, który znokautował Radosława Paczuskiego. Poznaliśmy też nowego mistrza wagi średniej – Paweł Pawlak skończył Tomasza Romanowskiego w 5. rundzie.

Mamed lub Materla z kolejną walką o pas?

„Plastinho” szybko wystosował propozycję walki z Mamedem, co byłoby dla niego ogromnym zaszczytem i jednym z najważniejszych starć w karierze. Po najnowszej aktualizacji rankingów Khalidov zajmuje 1. lokatę. Michał Materla z kolei jest czwarty. Co na temat title shota dla legend sądzi Martin Lewandowski?

Współwłaściciel KSW nie ukrywa, że jeśli ci będą chętni, to on zrobi co może, by doprowadzić do pojedynku z Pawlakiem. Wszystko jednak zależy od samych zawodników.

„Jeżeli tylko Mamed by poczuł, że jednak gdzieś tam na końcówce swojej kariery… nie chcę mu nic zabierać, bo pokazał, że jest kotem. Dla mnie zarówno: Pawlak vs Mamed, Pawlak vs Materla, to są zestawienia, które bardzo bym sobie życzył. Wydaje mi się, że tu jest nadkomplet za***istych walk, które można zestawić w ’84’, tutaj może się dużo dziać.”

„Ma dwóch przeciwników, którzy nigdy się nie cofali. Nawet jeśli są starsi, to udowadniają, że są w sztosie i na topie. Nie chcę mówić, bo to jest za szybko, potrzeba zgody teamów. Osobiście, jak najbardziej, jestem na tak.”

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments