xtb ksw 77

Khalidov i Chuzhigaev zakończyli okres sparingowy przed XTB KSW 77

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 grudnia 2022

Mamed Khalidov i Ibragim Chuzhigaev przygotowywali się wspólnie do gali XBT KSW 77. Zawodnicy ciężko trenowali w klubie Arrachion Olsztyn, wybrali się również na mocne sparingi do łódzkiego teamu Zenith.

O ile przygotowania Mameda w Arrachionie nikogo nie dziwią, wszak były mistrz KSW w kategorii średniej od wielu lat trenuje w Olsztynie tak przylot mistrza dywizji półciężkiej może być dla niektórych niespodzianką.

Przypomnijmy, więc że Chuzhigaev miał walczyć na gali KSW 75 w Nowym Sączu jednak w tamtym czasie nie uzyskał wizy na wjazd/przylot do naszego kraju. Na całe szczęście teraz udało się załatwić wszelkie formalności i Ibragim będzie mógł wreszcie stoczyć bój z Ivanem Erslanem.

Po ciężkich treningach mającym na celu zbudowanie siły oraz po okresie sparingowym teraz Khalidov i Chuzhigaev skupią się na łapaniu szybkości i zaleczeniu mikrourazów.

Mamed Khalidov zmierzy się na XTB KSW 77 z Mariuszem Pudzianowskim. Chuzhigaev natomiast stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii półciężkiej.

https://www.facebook.com/MMAmedKhalidov/posts/pfbid0ZRzDP8eSY5Pkzh8khfq3Tf9MHsSsvx49uB5cGBvFym4hfj2HHh16ViddZQPkHWAal?cft[0]=AZVUK90I0FYcNJV98BLQ_KpPoeWXnqL5ReBIDu0xkmrXm1rRO4byvzWAxRXlTTqGIb0ftRf4H0m2S7qKn8KHbuPOmjwOzrOd_SaUozv-W6VjJWQmP07nQAmlGJ_ZmL6Nx6hodb-KMnA1_90YQUgt6SSH2U-jph35KTVR6MrrIyNryEIXu0vgoinp-dLx9j3TP94&tn=%2CO%2CP-R

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Zostaw ocenę
0
0