NEWSY

Khabib, McGregor i Jones poznali datę przesłuchania NSAC

Pinterest LinkedIn Tumblr

Khabib Nurmagomedov, Conor McGregor i Jon Jones poznali datę przesłuchania NSAC. Komisja Sportowa Stanu Nevada zdecydowała, że przesłucha największe gwiazdy UFC jednego dnia – 29 stycznia.

Najpierw komisarze zajmą się sprawą Khabiba, który jest zawieszony od czasu UFC 229. Dagestańczyk po triumfie nad Irlandczykiem wyskoczył z octagonu i rzucił się w stronę Dillona Danisa. Zarówno Nurmagomedov jak i McGregor mogą spodziewać się przedłużenia zawieszeń, a także sporych sankcji finansowych. Team Khabiba zapowiadał wcześniej, że mistrz kategorii lekkiej nie stawi się na przesłuchaniu. Co jeśli Nurmagomedov zmieni zdanie i stawi się w Las Vegas? Cóż można stwierdzić, że komisarze igrają z ogniem planując umieszczenie wrogo nastawionych do siebie zawodników pod jednym dachem. Ponad to przesłuchani zostaną również Zubaira Tukhugov i Abubakar Nurmagomedov, a wiadomym jest że „Notorious” nie rusza się nigdzie bez swojej obstawy złożonej z kolegów z teamu SBG. Miejmy nadzieję, że NSAC zainwestowało w odpowiednią ochronę obiektu, w przeciwnym wypadku możemy być świadkami kolejnych wydarzeń, które rzucą cień na osiągnięcia sportowe obu fighterów.

Przed komisarzami stanie również Jon Jones, który ubiegać się będzie o przyznanie nowej licencji na występy w stanie Nevada. Co ciekawe to, że inne stany uprawniły „Bonesa” do startów nie oznacza, że NSAC postąpi podobnie.

Comments are closed.