NEWSY

Kevin Lee vs. Al Iaquinta 2 na UFC on FOX 31 w Milwaukee

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Około tygodnia wczasu wstecz Kevin Lee zaczął przebąkiwać na temat rewanżowego pojedynku z Alem Iaquintą. Spełniło się życzenie Lee i dwaj Amerykanie zmierzą się ze sobą na gali UFC on FOX 31 zaplanowanej na 15 grudnia w Milwaukee. Starcie dwóch lekkich będzie walką wieczoru wydarzenia.

Jednym z zawodników, których udział planowano na tą galę był Anthony Pettis jednak ten złamał rękę i na 99% opuści event w rodzinnych stronach. „Showtime” ewentualnie pojawi się na trybunach w roli gościa honorowego.

Lee powrócił na zwycięskie tory dzięki zwycięstwu odniesionemu w pojedynku z Edsonem Barbozą. Wczesniej 26-latek przegrał z Tonym Fergusonem.

Iaquinta zanotował bilans 5-2 w siedmiu ostatnich występach w octagonie. Warto wspomnieć fakt, że uratował main event gali UFC 223 kiedy okazał się być jedynym zawodnikiem gotowym do podjęcia rękawicy i walki z Khabibem Nurmagomedovem. To właśnie Iaquinta wygrał pierwszą walkę po decyzji sędziowskiej jednak statystyki z tego pojedynku były bardzo zbliżone.

Karta walk UFC on FOX 31 po aktualizacji:

Kevin Lee vs. Al Iaquinta
Jared Gordon vs. Joaquim Silva
Dwight Grant vs. Erik Koch
Jack Hermansson vs. Gerald Meerschaert
Bobby Green vs. Drakkar Klose
Jessica-Rose Clark vs. Andrea Lee
Edson Barboza vs. Dan Hooker