Kelvin Gastelum prezentuje drastyczne obrazy. Conor McGregor nie zostawia suchej nitki! „Brudas”

S
0
Opublikowano: 10 stycznia 2023

Kelvin Gastelum zmuszony był wycofać się z walki wieczoru najbliższej, pierwszej w tym roku, gali UFC Vegas 67. Amerykanin zamieścił krótkie nagranie z zabiegu, a Internet obiegło zdjęcie jego jamy ustnej, co ostro skomentował Conor McGregor.

Na zaledwie kilka dni przed UFC Vegas 67 z wydarzenia zmuszony był wycofać się jeden z bohaterów walki wieczoru, Kelvin Gastelum. Miał tam zmierzyć się z Nassourdinem Imavovem, który teraz w limicie kategorii półciężkiej (pierwotnie miała być średnia) spotka się z Seanem Stricklandem.

Co spowodowało wycofanie się zwycięzcy „The Ultimate Fighter 17„? W informacjach padło ogólnikowe stwierdzenie „uraz jamy ustnej”. Na wyobraźnię o wiele lepiej działa zdjęcie i wideo z zabiegu, które Gastelum zamieścił w swoich social mediach.

Fighter zamieścił też krótkie oświadczenie, w którym przyznał, że powiedzieć, że jest zawiedziony, to nic nie powiedzieć. Skierował też przeprosiny do przeciwnika, z którym miał już walczyć na UFC 273 w ubiegłym roku (wówczas Imavov nie otrzymał wizy).

„Delikatnie mówiąc, jestem ekstremalnie zawiedziony. Nie tak chciałem rozpocząć 2023 rok. Harowałem jak wół, pokonałem wiele przeciwności losu i byłem gotów dać zaje*iste show w ten weekend. Przepraszam zarówno Imavova i jego obóz, jak i UFC i wszystkich fanów.”

Zdjęcie Kelvina Gasteluma podłapał Conor McGregor. Irlandczyk w bardzo ostrych słowach skomentował obraz zawodnika, z którym swego czasu sugerował nawet pojedynek. „The Notorious” zasugerował, że wygrany 17-go sezonu „TUF-a” powinien zacząć dbać o higienę zarówno własną, jak i w swoim klubie.

„Co za brudactwo. To zakażenie gronkowcem w pełni na całej jego pi***olonej twarzy. Je**na dziura, mój Boże, a to już jego druga próba wejścia do oktagonu w takim stanie. Co do ch*ja! Wyczyść maty. Umyj się. Idź do pi***olonego lekarza! Brudas.”

Zostaw ocenę
0
0