kelvin gastelum pokonał daniela rodrigueza po decyzji sędziów

Kelvin Gastelum pokonał Rodrigueza po decyzji sędziów

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 czerwca 2024

Kelvin Gastelum i Daniel Rodriguez stoczyli walkę na gali UFC w Rijadzie. Kelvin Gastelum pokonał Daniela Rodrigueza po decyzji sędziów.

Kelvin Gastelum i Daniel Rodriguez zmierzyli się w trzeciej walce głównej karty gali UFC w Arabii Saudyjskiej. Przed tym pojedynkiem nie brakowało jednak problemów.

Zawodnicy podpisali kontrakt na walkę w kategorii półśredniej jednak niespodziewanie Gastelum zaczął narzekać na proces zbijania wagi i w ostatnich dniach przed pojedynkiem zmieniono zapisy w umowie. Ostatecznie starcie odbyło się w limicie dywizji średniej z czego nie był zadowolony Rodriguez.

Mocne otwarcie. Rodriguez trafia prostymi. Gastelum próbuje atakować obszernymi ciosami i wyprowadza kopnięcia. Prosty na prosty. Kelvin Gastelum wypuszcza bardzo mocne ciosy jednak póki co niecelne. Rodriguez zdecydowanie spokojniej. Gastelum rozkręca się z kombinacjami jednak Rodriguez odpowiada. Mocna wymiana pod siatką. Daniel trafia kombinacją. Gastelum stara się narzucać tempo jednak D-Rod celnie kontruje.

Lepsze otwarcie drugiej odsłony w wykonaniu Rodrigueza. Gastelum wchodzi kombinacjami jednak Daniel celnie lokuje proste na głowie przeciwnika. Bardzo interesujący pojedynek, w którym zawodnicy nie boją się wymieniać ciosów. Rodriguez trafia raz po raz w korpus rywala. Kelvin wchodzi w nogi rywala i przenosi walkę na matę. Daniel Rodriguez szybko wstaje. Gastelum wypuszcza potężną bombę, lewy przecina powietrze jednak nie trafia Rodrigueza. Świetna kombinacja czterech celnych ciosów Daniela. Gastelum odgryza się prawym prostym. Low kick i dobry prawy Gasteluma. Obeszrny lewy i dobry prawy Rodrigueza. Świetny, mocny lewy D-Roda. Obalenie równo z syreną.

Gastelum rozpoczął trzecią rundę w lepszym stylu. Kelvin trafia jednak Rodriguez zaczyna odpowiadać kombinacjami. Dobre proste Gasteluma. Prosty na prosty. Bardzo ładne celne uderzenia D-Roda. Gastelum również trafia. Kelvin Gastelum efektownie przenosi walkę na matę. Gastelum kontroluje pojedynek z góry. Kelvin ustabilizował pozycję i chciał wejść w dosiad jednak Rodriguez świetnie się wybronił. Rodriguez wraca na nogi jednak po chwili Gastelum przenosi pojedynek na matę.

Kelvin Gastelum pokonał Daniela Rodrigueza po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments