karolina owczarz zawalczy na ksw 96

Karolina Owczarz zawalczy na KSW 96 w Łodzi

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 czerwca 2024

Karolina Owczarz powróci do klatki KSW po ponad rocznej przerwie. Owczarz zawalczy na KSW 96 w Łodzi.

W drugim pojedynku kobiet na gali KSW 96, która odbędzie się 20 lipca w łódzkiej hali Sport Arena, do okrągłej klatki powróci Karolina Owczarz (5-3, 2 Sub) i zmierzy się z pochodzącą z Libanu Sandrą Succar (4-1, 1 KO, 1 Sub). Pojedynek rozegra się w kategorii muszej.

Karolina Owczarz ma na swoim koncie osiem pojedynków stoczonych w KSW, z których pięć zakończyło się jej zwycięstwami. Ostatni raz walczyła w kwietniu zeszłego roku i podczas gali XTB KSW 81 musiała uznać wyższość Adrianny Kreft.

Reprezentantka WCA Fight Team wywodzi się z boksu, w którym wywalczyła między innymi mistrzostwo Polski juniorek w wadze do 57 kilogramów. W ringach rywalizowała również zawodowo, a w profesjonalnych starciach MMA zadebiutowała w roku 2018. Wszystkie pojedynki w klatkach stoczyła pod banderą KSW.  

Pochodząca z Libanu Sandra Succar zadebiutowała w zawodowym MMA w maju 2023 roku. Po dwóch wygranych po raz pierwszy weszła do klatki KSW i zmierzyła się z niepokonaną Wiktorią Czyżewską, którą rozbiła w trzeciej odsłonie walki.

Na gali KSW w Paryżu weszła do klatki z bardziej doświadczoną Flore Hani i po raz pierwszy musiała przełknąć gorycz porażki. Miesiąc po tym pojedynku zawalczyła na Cyprze i wróciła na drogę zwycięstw. Przed wejściem na zawodową drogę kariery zawodniczka z Libanu z sukcesami rywalizowała w amatorskim MMA. Sandra jest mistrzynią świata organizacji GAMMA z roku 2021 i brązową medalistką tych zawodów z roku 2019. Wywalczyła również złoty medal podczas Mistrzostw Azji i Pacyfiku GAMMA 2022.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments