KSW

Karolina Owczarz przed KSW 64: „Obecność i doping fanów na trybunach ma na mnie olbrzymi wpływ”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podczas gali KSW 64 Karolina Owczarz ponownie pojawi się w okrągłej klatce i po raz trzeci w karierze wystąpi przed publicznością zgromadzoną w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilety na galę KSW 64 już w sprzedaży na eBilet.pl

Do tej pory Karolina Owczarz tylko raz walczyła na gali studyjnej bez udziału tysięcy fanów na trybunach i cieszy się, że w najbliższym boju ponownie poczuje energię kibiców.

– Walczenie przy fanach ma na mnie ogromny wpływ – wyjaśnia Karolina. – Widać to było szczególnie przy walce z Justyną Habą. Starcie odbyło się na gali, która została zorganizowana w wersji studyjnej i nawet bliscy mówili mi, że patrząc na mnie wychodzącą do klatki widzieli, że coś jest nie tak. Brakowało tej energii co zawsze. Jestem więc przeszczęśliwa, bo toczenie boju przed taką publicznością, jaka pojawi się na KSW 64, niesie z sobą emocje, których nie da się opisać. Dodatkowo po raz trzeci będę to robić przed własnymi kibicami w Atlas Arenie.

Karolina czerpie energię z widowni nie tylko w drodze do klatki. Również w walce czuje wsparcie kibiców.

– Walcząc jestem bardzo wyczulona na głos narożnika i słyszę go w pierwszej kolejności. Kibice natomiast są motywacją do tego, aby dać z siebie jeszcze więcej. W momencie kiedy na przykład uda mi się obalić rywalkę i słyszę ryk tysięcy gardeł, to wiem, że nie mogę już jej wypuścić. Kiedy trafię, to ryk publiczności przypomina mi o tym, że trzeba to zrobić jeszcze siedemset razy w tej walce. Słyszę więc publiczność i czerpię z tego. Mam to szczęście, że kibice całkiem żywiołowo na mnie reagują, więc mam nadzieję, że w tych debrach łodzi również będę ich miała po swojej stronie.

Pełny wywiad pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3681

Comments are closed.