karolina kowalkiewicz o terminie powrotu ufc

Karolina Kowalkiewicz o terminie powrotu do octagonu UFC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 lipca 2024

Karolina Kowalkiewicz wkrótce wróci na Florydę i rozpocznie przygotowania do kolejnej walki. Kowalkiewicz ujawniła kiedy chce ponownie wejść do octagonu UFC.

Karolina Kowalkiewicz była gościem w programie MMA Studio. Kowalkiewicz jest aktualnie jedyną reprezentantką Polski walczącą w prestiżowej organizacji UFC.

Niestety w ostatnim występie Kowalkiewicz przegrała z młodą, utalentowaną Brazylijką Iasmin Lucindo. Od walki na UFC 301 w Rio de Janeiro minęły już ponad dwa miesiące i Karolina potwierdziła, że za dwa tygodnie wróci na Florydę by wznowić treningi w American Top Team.

– Za dwa tygodnie wracam na Florydę. Wrócę do treningów i będziemy z trenerem dalej coś ustalać, ale wydaje mi się, że koniec października, początek listopada, będziemy celować w tę datę.

W studiu natychmiast padło pytanie o potencjalną rywalkę. Karolina Kowalkiewicz przyznała, że nie ma żadnej rywalki na oku, nie było nawet żadnych sugestii i propozycji z biura UFC.

– Na razie nie ma żadnej rywalki na oku. Nie było żadnej propozycji, ale kogo mi zaoferuje UFC, kogo wybierze Mick Maynarda, to pewni jak zwykle powiem, że ok.

Karolina Kowalkiewicz to była mistrzyni KSW, która w UFC walczy od grudnia 2015 roku. Polka stoczyła już siedemnaście walk w organizacji UFC. Za największy sukces Kowalkiewicz bez wątpienia należy uznać zwycięstwo nad Rose Namajunas i uzyskanie statusu pretendentki do pasa kategorii słomkowej. Niestety Karolinie nie udało się sięgnąć po tytuł.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments