NEWSY

Karolina Kowalkiewicz o sparingach w Arrachionie Olsztyn

Pinterest LinkedIn Tumblr

Karolina Kowalkiewicz w rozmowie z reporterką Polsatu Sport Karoliną Owczarz wyjawiła iż w ostatnim czasie trenowała i sparowała w Arrachionie Olsztyn!

Karolina Owczarz: Wielkimi krokami zbliża się twoja walka. Jak forma, jak przygotowania?
Karolina Kowalkiewicz: W treningu jestem już od jakiegoś czasu. Tak naprawdę dopiero teraz wchodzimy na mocniejsze obciążenia. Zaczęliśmy przygotowania sparingami w Arrachionie Olsztyn. Chłopaki przyjęli nas bardzo fajnie, dali nam kilka cennych wskazówek odnośnie walki z Claudią Gadelhą. Jeszcze jest trochę czasu, forma będzie rosła. W tym momencie nie jest źle, ale to dopiero początek, więc wydaje mi się, że na starcie z Claudią będę fenomenalnie przygotowana.

Te sparingi wywołały lekkie zdziwienie wśród kibiców. Skąd ten pomysł?

Pawła Derlacza znam bardzo długo. Mój trener Łukasz Zaborowski też z nim współpracował od lat, kiedy prowadził zajęciaw Bydgoszczy lub Inowrocławiu, to regularnie udawał się na sparingi do Arrachionu. W momencie, kiedy przyjechał do Łodzi, został moim trenerem, to ich współpraca lekko się rozluźniła, bo u nich była Asia. Nie widzimy przeszkód, by trenować w Arrachionie, od kiedy Asia wyjechała do Stanów Zjednoczonych.

Pełny materiał tutaj:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-03-29/kowalkiewicz-nie-widze-przeszkod-by-trenowac-w-olsztynie/

Comments are closed.