kamerzysta utknął w klatce po rozpoczęciu walki

Kamerzysta utknął w klatce po rozpoczęciu walki [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 listopada 2023

Takie rzeczy tylko w Rosji! Kamerzysta utknął w klatce po rozpoczęciu walki MMA na gali Open FC 36 w St. Petersburgu. Od potencjalnych przykrych konsekwencji uchronił kamerzystę sędzia.

Do bardzo nietypowej sytuacji doszło na gali Open Fighting Championships 36 w Sankt Petersburgu w Rosji. Do incydentu z udziałem kamerzysty doszło po rozpoczęciu czwartej rundy pojedynku między Gadzhimuradem Gairbekovem, a Dilshotem Norkuzievem.

Kamerzysta najwyraźniej wszedł do klatki w przerwie między rundami, aby zarejestrować zbliżenia na twarze zawodników oraz podpowiedzi z narożników. Niestety z niewiadomych przyczyn nie opuścił klatki po zakończeniu przerwy co wprawiło w wielką konsternację sędziego, który z opanowaniem wstrzymał walkę Gairbekova z Norkuzievem, a następnie wykrzyczał do kamerzysty by ten natychmiast opuścił klatkę.

Dobrze, że w tej niebezpiecznej sytuacji nikomu nie stała się krzywda. Rozjuszeni zawodnicy w ferworze walki mogli wpaść na kamerzystę co mogło by doprowadzić do nokautu czy do kontuzji.

Całe nagranie z tej groteskowej akcji zobaczycie poniżej. Takie rzeczy tylko w Rosji!

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments