UFC

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 potwierdzone na galę PPV – 6 listopada w Madison Square Garden

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 planowane na galę PPV – 6 listopada w Madison Square Garden.

Aktualizacja: Zestawienie zostało oficjalnie potwierdzone przez organizację UFC!

Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do wyczekiwanego rewanżu w kategorii półśredniej. Mistrz Kamaru Usman ma stanąć do obrony w pojedynku z Colbym Covingtonem. Event odbędzie się w legendarnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. Na ten moment wiele wskazuje na to, że będzie to gala oznaczona numerem 268 jednak nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone.

W pierwszym starciu górą był Kamaru Usman, który znokautował Covingtona w ostatniej minucie piątej rundy. „Chaos” musiał po tej walce pauzować by zaleczyć kontuzję i stoczył od niej zaledwie jeden pojedynek – wygrał z Tyronem Woodleyem. „Nigeryjski Koszmar” dla odmiany zdołał w tym samym czasie dwukrotnie pokonać Jorge Masvidala, a także raz rozprawić się z Gilbertem Burnsem.

Faworytem będzie bez wątpienia Usman jednak Covington wierzy w sukces i uważa, że Kamaru najpewniej oczekiwał, że jego kolejnym oponentem będzie jeden z wysoko notowanych zawodników kategorii lekkiej, który przejdzie do dywizji półśredniej specjalnie na starcie z Nigeryjczykiem. Wedle Amerykanina to jemu należy się walka o pas i szansa rewanżu.

Aktualizacja: Zestawienie zostało oficjalnie potwierdzone przez organizację UFC!

Comments are closed.