UFC Usman chce walczyć z Chimaevem

Kamaru Usman chce walczyć z Khamzatem Chimaevem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 maja 2023

Kamaru Usman w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że mentalnie znajduje się w dobrym miejscu i że ponownie odkrył miłość do MMA, a ciężkie treningi dają mu pełno radości. Były mistrz kategorii wskazał także zawodnika, z którym chce się zmierzyć.

Kamaru Usman (20-3) przegrał dwa kolejne starcia z Leonem Edwardsem. W pierwszym z pojedynków „Nigeryjski Koszmar” padł na deski w ostatniej minucie piątej rundy, natomiast w drugim ze starć przegrał po większościowej decyzji sędziów.

Chęć stoczenia czwartej walki z „Rockym” wciąż siedzi w głowie Usmana jednak ten wyraźnie zaznacza, że wie iż musi wygrać, aby otrzymać szansę na kolejny pojedynek z Anglikiem w octagonie UFC. Kamaru zaznaczył, że aktualnie czerpie wiele radości z powrotu na matę:

„Wydaje mi się, że ludzie byli bardziej zasmuceni moją porażką niż ja sam. Niektórzy fani byli zdewastowani faktem, że najlepszy półśredni na planecie przegrał. Ja jednak jestem teraz mentalnie w bardzo dobrym miejscu, ponownie zakochuję się w tym sporcie, trenuję z wielką chęcią. Myślę, że dobrze byłoby zawalczyć z Khamzatem, boom! Natomiast jeśli Leon będzie wciąż wygrywał to później chciałbym z nim stoczyć czwarte starcie.”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments