Usman do Chimaeva

Kamaru Usman chce by Chimaev przestał z nim flirtować online: „Zbij pierd*loną wagę!” Khamzat odpowiada! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 lipca 2023

Kamaru Usman na wywiadzie udzielonym w trakcie gali UFC 290 odniósł się do osoby Khamzata Chimaeva. Były mistrz kategorii półśredniej jasno określił sytuację sugerując, że Borz jedynie „flirtuje online” zamiast przygotować się do walki, zbić wagę i wejść do octagonu.

O potencjalnym pojedynku Kamaru Usmana z Khamzatem Chimaevem mówi się od dłuższego czasu. W maju na temat tego starcia wypowiedział się Dana White, prezes organizacji UFC który wyraźnie zaznaczył, że nie zestawi tego pojedynku jeśli miałby on odbyć się w catchweight.

Teraz w wywiadzie udzielonym na backstage gali UFC 290 na temat starcia ponownie wypowiedział się Kamaru Usman. Oto co „Nigeryjski Koszmar” przekazał dziennikarzom:

„Na koniec dnia ja jestem zawodnikiem, którego boją się inni fighterzy w tej dywizji. Zapytałem UFC o ciebie, jeśli chcesz walczyć, jeśli chcesz być mistrzem to zetnij pierd*loną wagę i chodź się bić! Jedyne inne nazwisko jakie ma dla mnie sens to Belal Muhammad, nie ma innego zawodnika, jest tylko Belal. Na ten moment wygląda na to, że Chimaev tylko ze mną flirtuje online. Wykorzystuje moje nazwisko do atencji. Jak chcesz walczyć to zbij wagę, jak nie to skończ wymieniać moje nazwisko w sieci.”

Na odpowiedź Khamzata Chimaeva nie trzeba było długo czekać. Borz szybko powiedział:

„Kamaru Usman dlaczego mówisz na mój temat? Powiedziałeś że chcesz ze mną walczyć i że waga nie będzie problemem. Mówisz, że straszysz innych? Ale to ja jestem wilkiem, więc przejdź wyżej do kategorii średniej.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments