kamaru usman ceni michała oleksiejczuka ufc

Kamaru Usman ceni Michała Oleksiejczuka i stawia na wygraną Husarza na UFC 302!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 maja 2024

Kamaru Usman docenił umiejętności Michała Oleksiejczuka. Były mistrz UFC stawia na wygraną Polaka nad Kevinem Hollandem.

Już w najbliższy weekend Michał Oleksiejczuk stoczy pojedynek z Kevinem Hollandem. Zawodnicy zmierzą się w octagonie 1 czerwca na gali UFC 302 w Newark.

Henry Cejudo i Kamaru Usman omówili to zestawienie w programie Pound 4 Pound. Dwóch byłych mistrzów UFC przeanalizowało pojedynek Holland vs Oleksiejczuk i wyciągnęło wnioski.

Kamaru Usman ceni Michała Oleksiejczuka i stawia na wygraną Husarza.

– Widziałem jak walczy. Jest leworęczny, bardzo techniczny, ma dużą siłę i wyprowadza dobre kombinacje. Myślę, że to dla niego świetna walka. Kevin Holland jest jednak bardzo niebezpieczny. Myślę, że Michał będzie chciał utrzymać walkę w stójce, bo jest dobrym stójkowiczem. Dlatego właśnie to starcie jest takie ciekawe. Stawiam na Polską Siłę numer 2. Lubię go, jest solidnym zawodnikiem.

Zarówno Michał Oleksiejczuk jak i Kevin Holland przegrali swoje ostatnie walki. Polak został znokautowany przez Michela Pereirę. Amerykanin musiał uznać wyższość Michaela Page’a po jednogłośnej decyzji sędziów.

Walkę Holland vs Oleksiejczuk możesz obstawić u legalnych polskich bukmacherów.

Kevin Holland
VS
Michał Oleksiejczuk
1 1.44
2 2.79
1 1.35
2 3
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments