Kaczmarczyk typuje walkę Pudzianowski vs Khalidov! „To jest duże niebezpieczeństwo dla Mariusza”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 grudnia 2022

Zawodnik federacji KSW Patryk Kaczmarczyk udzielił wczoraj wywiadu Jakubowi Kuligowi. Głównym tematem rozmowy był oczywiście pojedynek Kaczmarczyka z Hintzenem, do którego dojdzie na XTB KSW 77 w Gliwicach. Nie mogło jednak także zabraknąć dyskusji na temat boju Khalidov vs. Pudzianowski.

Patryk Kaczmarczyk jest prawdziwym młodym wilkiem polskiego MMA. Wchodząc do KSW miał na swoim koncie same wygrane i szablę mistrzowską organizacji Armia Fight Night. Był też zdobywcą statuetki Heraklesa w kategorii „Odkrycie roku”.

Już w okrągłej klatce po efektownych bojach pokonał Michała Sobiecha i Michała Domina, musiał jednak uznać wyższość Roberta Ruchały i Dawida Śmiełowskiego. Podczas gali XTB KSW 77 reprezentant RKT Radom zawalczy po raz trzeci w tym roku.

Wróćmy jednak do wywiadu jakiego Patryk udzielił reporterowi Jakubowi Kuligowi z portalu FanSportu. Oto co utalentowany zawodnik powiedział na temat starcia żywych legend federacji KSW.

Kaczmarczyk o walce Mamed vs. Pudzian – „To jest duże niebezpieczeństwo dla Mariusza.”

„Ciężko jest to stwierdzić, wiadomo że Mamed to jest klasa. Wydaje mi się, że powinien wygrać tą walkę, gdzieś tam biegając dookoła (Mariusza), uderzać lewym prostym, lowkickami kopać i uciekać. Wydaje mi się, że Mamed nie stanie tak jak Michał Materla i nie będzie się bił z Mariuszem Pudzianowskim bo to by było głupie, wiadomo Mariusz potrafi karpia ogłuszyć. Pudzian ma nokautującą siłę ciosu, taki rywal jest zawsze niebezpieczny. Ciekawe jak to się potoczy, wydaje mi się, że Mamed może zapolować na nogę Mariusza, w jakimś klinczu skręci się po nogę, wyciągnie jakąś skrętówkę, to jest bardzo duże niebezpieczeństwo dla Pudziana.”

Jak widać Kaczmarczyk uważa, że główną bronią Mameda w tym pojedynku powinna być mobilność, szybkość i umiejętności techniczne. Patryk wspomina także o tym, że Mariusz Pudzianowski dysponuje wielką siłą ciosu oraz, że wchodzenie w zapasy z Pudzianem to niekoniecznie dobry pomysł.

Zostaw ocenę
0
0