NEWSY

Jutro ruszy sprzedaż biletów na galę UFC Sztokholm: Gustafsson vs. Teixeira

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Bilety na wielce oczekiwaną galę UFC FIGHT NIGHT®: GUSTAFSSON vs. TEIXEIRA, która odbędzie się w niedzielę, 28 maja w Ericsson Globe
w Sztokholmie, trafią do sprzedaży w piątek, 31 marca o 10:00 CEST. 

Odpowiadając na ogromne zapotrzebowanie fanów w Szwecji, UFC ogłosiło swój powrót do tego regionu w tym roku. To będzie czwarta gala tej organizacji w szwedzkiej stolicy. Na ostatnią, ze stycznia 2015 roku, przybyło aż 30,000 fanów, którzy wypełniając Tele2 Arena pobili rekord największej publiki podczas gali UFC w Europie. 

Fani, którzy pojawią się 28 maja będą świadkami niezapomnianej nocy pełnej akcji MMA, której punktem kulminacyjnym będzie pięć rund w kategorii półciężkiej między Szwedem Alexandrem Gustafssonem (17-4; walczącym ze Sztokholmu, Szwecja) oraz Brazylijczykiem Gloverem Teixeira (26-5; walczącym z Danbury, CT, USA). 

Zajmujący odpowiednio drugą i trzecią pozycję w kategorii do 205 funtów, obaj panowie mają jasno postawiony cel, którym jest sięgnięcie po tytuł wagi półśredniej. Aby to zrobić, najpierw muszą dać z siebie wszystko w tej walce, a ona wyłoni pretendenta do pasa. 

Na gali UFC FIGHT NIGHT®: GUSTAFSSON vs. TEIXEIRA zobaczymy jeszcze jedną ekscytującą walkę w kategorii półciężkiej, bowiem Misha Cirkunov (13-2; walczący z Toronto, Kanada) wraca do walki przeciwko Volkan Oezdemir (13-1; walczącemu z Coconut Creek, FL, USA). Plasujący się na dziewiątej pozycji Cirkunov wdarł się przebojem na scenę UFC w sierpniu 2015 roku kiedy to w pierwszej rundzie znokautował Daniela Jolly. Teraz, mając cztery zwycięstwa z rzędu w Oktagonie, urodzony na Łotwie zawodnik będzie szukał zwycięstwa numer 5, czym mógłby sobie zasłużyć w przyszłości na walkę o tytuł kategorii do 205 funtów. Na jego drodze stoi natomiast numer 6, Szwajcar, Oezdemir, który swój debiut w UFC okrasił zwycięstwem nad faworyzowanym, Ovince Saint Preux w lutym tego roku. 

Bilety na UFC FIGHT NIGHT®: GUSTAFSSON vs. TEIXEIRA  ruszą do ogólnej sprzedaży w piątek, 31 marca o 10:00 CEST i będą w cenach: 600SEK, 800SEK, 1110SEK, 1765SEK oraz 2500SEK (ceny nie zawierają dodatkowych opłat za serwis). Bilety można nabyć przez AXS pod adresem: http://www.axs.com/se/events/332879/ufc-fight-night-tickets/promopage/8072?skin=stockholmlive 

Członkowie Fight Club będą mieli szansę nabyć bilety wcześniej, w środę, 30 marca o 10:00 CEST, a subskrybujący newsletter UFC w czwartek, 29 marca o 10:00 CEST. 

Aby uzyskać więcej informacji, zapisz się do newslettera UFC, wejdź na UFC.com oraz śledź @UFCEurope na Twitterze. Wszystkie pojedynki mogą ulec zmianie