„Juras” wskazuje trzech najlepszych zawodników polskiego MMA

S
0
Opublikowano: 05 grudnia 2022

Łukasz Jurkowski za pośrednictwem social mediów odpowiedział na pytanie jednego z Internautów, które dotyczyło trzech najlepszych zawodników w polskim MMA.

„Juras”, który wyruszył do Las Vegas, po drodze postanowił odpowiedzieć na kilka pytań od swoich kibiców. W USA będzie wspierał Jana Błachowicza, który 10 grudnia stanie do drugiej w swoim życiu walki o mistrzowski tytuł UFC w kategorii półciężkiej.

„Cieszyński Książę” zmierzy się z Magomedem Anakalaevem. Początkowo starcie miało być tylko eliminatorem, jednak ze względu na kontuzję Jiriego Prochazki w stawce walki znalazł się pas największej na świecie organizacji MMA.

„Juras” odpowiada na pytania kibiców

Jedno z pytań od fanów dotyczyło trzech najlepszych zawodników w Polsce. Jurkowski wskazał Jana Błachowicza, Joannę Jędrzejczyk oraz Mateusza Gamrota.

Błachowicz oraz JJ to jedyni polscy mistrzowie organizacji UFC. „Cieszyński Książę” obronił swój tytuł w pojedynku z Israelem Adesanyą, natomiast Jędrzejczyk pozostawała na tronie przez 3 lata i wygrała aż 6 walk mistrzowskich.

Jeśli natomiast chodzi o Gamrota to Jurkowski nie ma wątpliwości, że ten prędzej czy później sięgnie po tytuł UFC. Między innymi po jego ostatniej porażce z Dariushem Beneilem zamieścił w social mediach taki wpis – To dopiero początek. Gamrot będzie mistrzem UFC.

Zostaw ocenę
0
0