Juras Łukasz Jurkowski

Juras o hejterach Pudziana: „Nie głupio wam kibice sukcesu?”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 grudnia 2022

Łukasz Jurkowski postanowił się wypowiedzieć na temat zachowania ludzi po walce Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim. Popularny Juras skrytykował tych, którzy aktualnie hejtują Pudziana po wyniku walki z Mamedem. Łukasz Jurkowski zamieścił na facebooku wpis dotyczący zaistniałej sytuacji.

W walce wieczoru gali KSW 77 w Gliwicach Mamed Khalidov szybko rozprawił się z Mariuszem Pudzianowskim. Po pojedynku na Pudziana wylało się całe wiadro pomyj, bo krytykanci sugerują, że Mariusz podłożył się Mamedowi i że walka była ustawiona, co oczywiście nie miało miejsca.

Juras, który sam od wielu, wielu lat walczy w zawodowym MMA wie dobrze jak to jest, gdy kibice klepią cię po plecach po wygranej by po paru miesiącach rzucać obelgami w twą stronę po porażce. Łukasz Jurkowski zamieścił na facebooku wpis, w którym odniósł się do hejterów, którzy obrali za cel Mariusza Pudzianowskiego.

„Łaska kibica na pstrym koniu jeździ.
Jeden i drugi przerobili to wiele razy. Noszeni na rękach, wielbieni. Po słabszym występie mieszani z błotem. Tak teraz dzieje się z Mariuszem Pudzianowskim. Niby można się do tego przyzwyczaić, olać ale tak po ludzku po prostu nie głupio Wam „kibice sukcesu”?

Absolutne Legendy. Nic tego nie zmieni. Ciężką pracą i determinacją doszli na szczyt. Za to szacunek na zawsze.
Głowa do góry Pudzian, a Mamed Khalidov? Mamed King!”

Zostaw ocenę
0
0