Emmett Topuria Jacksonville UFC

Josh Emmett vs. Ilia Topuria – niesamowite zestawienie na gali UFC w Jacksonville!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 kwietnia 2023

Trzy tygodnie temu informowaliśmy was o tym, że Ilia Topuria ma zakontraktowany pojedynek i na 99% zmierzy się z Joshem Emmettem. Pierwotnie walka ta miała się odbyć 17 czerwca w Las Vegas jednak ostatecznie odłożono ją w czasie o tydzień i będzie main eventem gali UFC w Jacksonville!

Po niedawnej niezwykle udanej gali UFC 287 organizacja podjęła szybką decyzję o powrocie na Florydę. Po wizycie w położonym na południu stanu Miami organizacja zawita 24 czerwca do oddalonego o 550 kilometrów miasta Jacksonville położonego na północy stanu.

Niepokonany Ilia Topuria ma na koncie trzynaście kolejnych zwycięstw. Pochodzący z Gruzji mieszkający i trenujący w Hiszpanii zawodnik bardzo szybko buduje swoją pozycję w organizacji UFC. W grudniu na gali UFC 282 szybko ukrócił hype train Bryce’a Mitchella.

Pojedynek z Joshem Emmettem będzie jednak dla Topurii najważniejszym i zapewne najcięższym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Amerykanin mógł się do niedawna pochwalić serią pięciu kolejnych zwycięstw, którą przerwała porażka z Yairem Rodriguezem w boju o tymczasowy pas UFC w kategorii piórkowej.

White zapowiedział zestawienie Josh Emmett vs. Ilia Topuria w następujący sposób:

„Dwóch mocarzy z nokautującą siłą ciosu, to bardzo ekscytujący bój w kategorii piórkowej.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments