Jorge Masvidal ujawnił nazwiska Gamebred Boxing 4! Byli mistrzowie UFC i legendarny pięściarz w rozpisce!

S
0
Opublikowano: 07 lutego 2023

Gwiazdor UFC i czołowy zawodnik kategorii półśredniej Jorge Masvidal zapowiedział bokserską galę Gamebred Boxing 4! Lista nazwisk, które wystąpią tego wieczoru robi wrażenie, gdyż nie brakuje na niej nazwisk byłych mistrzów największej federacji MMA na świecie.

Jorge Masvidal od dawna zajmuje się promowaniem takich eventów MMA, jak Gamebred FC, czy iKON. Jako promotor działa także w świecie boksu organizując dotychczas 3 wydarzenia pod nazwą Gamebred Boxing. Kolejne będzie miało miejsce już 1 kwietnia w Milwaukee i rozpiska pełna jest dużych nazwisk!

Jak zdradził fighter w programie „The MMA Hour”, walką wieczoru będzie pojedynek byłego mistrza wagi lekkiej UFC, Anthony’ego Pettisa z Royem Jonesem. 54-letni pięściarz sugerował niedawno, że w planach jest także jego starcie z Fedorem Emelianenką. Main event z udziałem „Showtime’a” zakontraktowany jest na 8 rund.

Do kwadratowego pierścienia powróci Vitor Belfort. Popularny „The Phenom” ostatni raz pojawił się w ringu w 2021 roku, a w walce pokazowej w niecałe 2 minuty skończył Evandera Holyfielda. Tym razem spotka się ze swoim rodakiem, również znanym z oktagonu Ronaldo „Jacare” Souzą.

Jakby tego było mało na Gamebred Boxing 4 pojawi się także Jose Aldo! Weteran MMA i zdaniem wielu najlepszy zawodnik kategorii piórkowej w historii w boksie zadebiutuje 10 lutego. Niespełna dwa miesiące później pojawi się na evencie Masvidala, gdzie stoczy kolejny pojedynek, a jego oponentem będzie Jeremy Stephens!

Zostaw ocenę
0
0