UFC

Jones obraził Sonnena, a ten „odgryzł się” na twitterze

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jon Jones w ostatnich dniach obraził Chaela Sonnena. Mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej zamieścił wpis, w którym „spytał” fanów:

Kim jest facet z oklapłymi cyckami, który zarabia kasę na youtubie opisując walki Jona Jonesa?

Fani „Bonesa” szybko ustalili, że chodzi o Sonnena i była to niepotrzebna zagrywka słowna ze strony Jonesa, gdyż Sonnen jest jednym z zawodników, którzy pomogli zbudować popularność MMA.

Chael rozpoczął karierę w 1997 roku i miał na koncie walki z Akihiro Gono i Forrestem Griffinem jeszcze przed tym nim drugi z zawodników wygrał The Ultimate Fighter. Nawet, gdy Jones był już w UFC i pokonywał takich fighterów jak Matyushenko czy Vera to w tym samym czasie Sonnen był na topie i był w stanie walczyć niemal pięć pełnych rund z fenomenalnym Andersonem Silvą.

Nie dziwne, więc że doświadczony Amerykanin odgryzł się młodszemu koledze po fachu:

„Chłopie, jesteś jedynym zawodnikiem w UFC, który ma więcej zdjęć z komisariatu niż Al Capone.”
„Pijesz więcej niż David Crosby i Ernest Hemingway razem wzięci.”
„Masz stałe blizny po kajdankach na nadgarstkach.”
„Jedyny zawodnik, który częściej jest pytany o zdjęcia przez policjantów niż przez fanów.”
„Gdyby cię zauważono prowadzącego na trzeźwo to by przeprowadzono relację live z helikoptera.”
„No i na sam koniec wszyscy wiedzą jak udało ci się dogadać z USADA i w jaki sposób uniknąłeś zawieszenia, sprzedałeś swoich dealerów. Podałeś wszystkie swoje kontakty, a potem uciekłeś tylnymi drzwiami.”

Sonnen nie przebierał w słowach, a ostatnie zdania na pewno zabolą Jonesa, który faktycznie poszedł na pełną współpracę z komisją sportową i wymienił nazwiska osób, które dostarczały mu niedozwolone środki.

Comments are closed.