Jon Jones wraca do oktagonu! Znamy kursy na walkę z Cirylem Ganem o mistrzowski pas wagi ciężkiej

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 16 stycznia 2023

W końcu po trzech latach organizacja UFC potwierdziła długo wyczekiwany powrót legendarnego Jona Jonesa, który zadebiutuje w kategorii ciężkiej.

„Bones” to jeden z najlepszych zawodników w historii kategorii półciężkiej. Zwyciężył aż 15 pojedynków z rzędu, których stawką był mistrzowski pas amerykańskiej organizacji. W całej karierze wygrał 26 walk i poniósł tylko jedną porażkę przez dyskwalifikację po nielegalnym łokciu.

Znamy kursy na walkę Jona Jonesa

Ostatni raz oglądaliśmy Jonesa w akcji na gali UFC 247 w lutym 2020 roku. Wygrał wówczas z Dominickiem Reyesem po jednogłośnej decyzji sędziów. Kilka miesięcy później zwakował pas oraz postanowił zmienić kategorię, gdyż chce kolejnych wyzwań i sukcesów.

Jego powrót do klatki stale się przedłużał, a duża część środowiska MMA była przekonana, że Jones nie stoczy już więcej żadnej walki. Teraz podczas ostatniej gali UFC Vegas 67 ogłoszono, że „Bones” zmierzy się z Cirylem Ganem w pojedynku o pas wagi ciężkiej, który do niedawna należał do Francisa Ngannou, jednak ten nie przedłużył kontraktu z organizacją.

Jones nie będzie miał łatwego zadania, gdyż Gane to trudny przeciwnik, który ma na swoim koncie 11 zwycięstw i jedną porażkę. Przegrał jedynie ze wspomnianym wcześniej Ngannou po jednogłośnej decyzji sędziów. Po ogłoszeniu starcia Francuz oddał rywalowi szacunek i stwierdził, że „Bones” to najlepszy zawodnik w historii.

Kursy bukmacherskie na walkę Jon Jones vs Ciryl Gane

Gale UFC 285, w tym pojedynek o pas wagi ciężkiej obstawisz u bukmachera Fortuna. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł.

-> Odbierz bonus na galę UFC 285

Zostaw ocenę
0
0