jon jones ocenia formę stipe miocica na nagraniu z treningu video

Jon Jones ocenia aktualną formę Stipe Miocica na nagraniu z treningu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 maja 2024

Jon Jones ocenił to jak Stipe Miocić prezentuje się na tarczach podczas treningów. Mistrz UFC nie zamierza lekceważyć rywala.

Do walki Jona Jonesa ze Stipe Miocicem miało dość w listopadzie 2023 roku. Niestety Jones nabawił się wtedy poważnej kontuzji. Jon zerwał mięsień piersiowy i musiał przejść operację. Według ostatnich doniesień do pojedynku Jones vs Miocić dojdzie jesienią w Nowym Jorku. Ta walka ma wyłonić najlepszego ciężkiego w historii organizacji UFC.

Jon Jones został zapytany przez jednego z fanów o to jak ocenia aktualną formę Stipe Miocica. Bones obejrzał nagranie zamieszczone przez strażaka z Cleveland i szybko się do niego odniósł.

Jon Jones nie zamierza lekceważyć Miocica, zwrócił także uwagę na to, że najłatwiej jest popaść w samozadowolenie i musi tego uniknąć przed mistrzowską walką ze Stipe.

– Nie jestem historykiem specjalizującym się w wojnach jednak nauczyłem się jednej lub dwóch rzeczy. Wielką częścią strategii w walce jest odpowiedni czas oraz podstęp. Krótko mówiąc jeżeli twój przeciwnik wygląda na słabego powinieneś włożyć jeszcze więcej pracy w swoje przygotowania. Samozadowolenie jest największym wrogiem dla zawodników mojego pokroju.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments