joker mam w głowie tylko mateusza video

Joker nastawia się na walkę z Don Diego! „Mam w głowie tylko Mateusza” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 czerwca 2024

Joker myśli już o walce z Don Diego. Szmajda zapowiada, że już rozpoczął przygotowania do walki z niekwestionowanym mistrzem organizacji GROMDA.

Jakub Szmajda, czyli popularny Joker to bez wątpienia jeden z zawodników, którzy w najbliższej przyszłości będą mogli liczyć na walkę z Don Diego.

Szmajda bardzo mocno nastawia się na pojedynek o pas mistrza organizacji GROMDA. W rozmowie z portalem FanSportu przyznał, że nie zamierza wychodzić przed szereg. Joker dodał, że cała praca jaką wykonuje na treningach ma jedno założenie – przygotowanie do starcia z Mateuszem Kubiszynem.

– No coraz bliżej, idziemy swoją drogą. Idziemy swoim torem pomalutku. Jak to ja mówię kropla drąży skałę. Ja nie wychodzę przed szereg, jestem pewny swoich umiejętności i tego po co tam jestem.

– Ja ogółem nie chcę zabrzmieć teraz jakoś dziwnie, ale mam w głowie tylko Mateusza. Trenuję typowo pod to. Już zacząłem treningi z moim trenerem Tomkiem Staszewskim z Włocławka. Zaczęliśmy ostrą siłę teraz robić. Także więcej szczegółów też tutaj nie mogę zdradzać. Mamy swój schemat jakim idziemy, także zbroimy się.

– Ta walka teraz Don Diego to była pierwsza którą obejrzałem całą na żywo. Ja nie rozkminiam, walka to jest walka. Trzeba wejść i zrobić robotę.

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments