joker don diego balboa dwóch kozaków

Joker: „Don Diego i Balboa to dwóch największych kozaków w Polsce” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 czerwca 2024

Jakub Szmajda skomentował rewanżową walkę Don Diego z Balboą. Zdaniem Jokera, Kubiszyn i Domalik to najlepsi zawodnicy walk na gołe pięści w Polsce.

Joker buduje swoje nazwisko oraz pozycję w rankingu organizacji GROMDA. Michał Tuszyński, reporter portalu FanSportu spotkał się z Jakubem Szmajdą, aby omówić kilka tematów.

Oczywiście nie mogło zabraknąć dyskusji o wielkiej walce Don Diego vs Balboa 2. Jak ten pojedynek ocenił Joker? Szmajda przyznał iż była to walka godna mistrzowskiego pasa.

– Troszeczkę było tej szamotaniny, przepychali się, ale walka ogółem godna tego mistrzowskiego pasa. Co tu dużo mówić, lali się. Dwóch największych kozaków w Polsce tak naprawdę się spotkało. Była bójka taka od samego początku, taka typowa Gromda. Lali się tam i było też parę liczeń. Don Diego wyszedł zwycięsko, myślę że duże znaczenie miały też walki wcześniejsze. Już się troszeczkę znali.

Ja osobiście powiem w taki sposób, byłem za obydwoma, ale jakbym miał wybierać z kim mam walczyć to wolę z zawodnikiem, który ma 0 w rekordzie. Wiem po co jestem w Gromdzie, ja chcę być najlepszy.

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments