Valter Walker Johnny Walker kontrakt

Johnny Walker prosi Danę White’a o kontrakt dla młodszego brata Valtera Walkera!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 czerwca 2023

Johnny Walker prosi Danę White’a oraz matchmakerów organizacji UFC o kontrakt dla młodszego brata. Valter Walker pozostaje niepokonany w zawodowym MMA i ma na koncie kilka tytułów mistrzowskich.

Johnny Walker postanowił okazać wsparcie swojemu 25-letniemu bratu. Zawodnik organizacji UFC zamieścił w sieci post, w którym zaapelował do Dany White’a, prezesa organizacji UFC oraz do Micka Maynarda, matchmakera najlepszej ligi MMA na świecie.

Valter Walker (11-0) budował swoją karierę głównie walcząc w organizacji MMA Series, czyli następcy dobrze znanej federacji M-1 Global. Walczący w kategorii ciężkiej Walker zdobył pas mistrzowski MMA Series, a w swoim ostatnim występie dołożył do niego także tytuł mistrzowski amerykańskiej organizacji Titan FC.

Walker ma oczywiście w swoim posiadaniu także tytuły wywalczone na galach mniejszych. regionalnych organizacji. Wydaje się, że jest tylko kwestią czasu, aż Valter dołączy do brata w UFC, chyba że wcześniej zostanie przechwycony przez jedną z innych topowych organizacji jak Bellator, PFL, Rizin czy ONE.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments