joe pyfer przed ufc vegas 80 atakuje amerykańskich fanów

Joe Pyfer przed UFC Vegas 80 atakuje amerykańskich fanów MMA: „Jesteśmy jedynym krajem, w którym obraża się reprezentantów!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 października 2023

Joe Pyfer przed UFC Vegas 80 zaatakował amerykańskich fanów! Według Pyfera amerykańscy kibice są jedynymi, którzy wylewają wiadro pomyj na własnych reprezentantów. Joe Pyfer stwierdził, że amerykańscy zawodnicy MMA po porażkach są poniżani i hejtowani w internecie przez swoich rodaków!

Joe Pyfer wystąpi w co-main evencie gali UFC Vegas 80. „Bodybagz” zmierzy się z Abdulem Razakiem Alhassanem. Pyfer w trakcie dnia medialnego przed eventem nie przebierał w słowach i postanowił wziąć w obronę swojego kolegę Seana Brady’ego.

Joe Pyfer zaatakował amerykańskich fanów sugerując, że ci poniżają zawodników reprezentujących USA w octagonie organizacji UFC. Co dokładnie powiedział Pyfer i skąd taka reakcja fightera z Pensylwanii, który nie jest jeszcze znany szerszemu gronu sympatyków MMA?

Joe Pyfer przed UFC Vegas 80 atakuje amerykańskich fanów MMA

27-letni reprezentant USA postanowił stanąć w obronie swojego klubowego kolegi Seana Brady’ego. To właśnie z tego powodu Joe Pyfer w trakcie dnia medialnego zwrócił się do amerykańskich kibiców MMA. W szczerych i dosadnych słowach Pyfer przekazał:

„Posłuchajcie ten dzieciak nigdy nie walczył poza krajem. Ja nigdy nie opuściłem granic USA. Lecieliśmy wtedy ponad 14 godzin samolotem. Khabib, jeden z najlepszych zawodników w historii tego sportu był w narożniku. Sean wziął walkę, zaryzykował wszystko bo chce walczyć z najlepszymi. Zaliczył jedną porażkę, pierwszą w karierze i wszyscy zaczęli go poniżać. Dlatego moim zdaniem 'ta gra ssie’. Wszyscy cię kochają kiedy wygrywasz natomiast po jednej porażce jesteś obrażany. Pytam się gdzie są prawdziwi kibice i ich lojalność wobec zawodników? Jesteśmy jedynym krajem, w którym gnoi się własnych reprezentantów. Nie potrafię tego znieść, doprowadza mnie to do furii. Jestem Amerykaninem, reprezentuję kraj, wchodząc do octagonu trzymam flagę USA. Fani, gdzie jest wsparcie dla waszych rodaków?”

Walka Joe Pyfer vs. Abdul Razak Alhassan odbędzie się na gali UFC Vegas 80. Wydarzenie możesz oglądać za darmo tutaj. Zarejestruj konto na eFortuna.pl, obstaw pierwszy kupon i ciesz się dostępem do darmowej transmisji z gal UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments