joanna jędrzejczyk wciągnięta do galerii sław ufc

Joanna Jędrzejczyk w drodze na ceremonię dołączenia do Galerii Sław UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 czerwca 2024

Joanna Jędrzejczyk dołączy do wąskiego grona zawodników, którzy zostali uhonorowani i włączeni do Galerii Sław organizacji UFC.

Joanna Jędrzejczyk wyleci do Las Vegas, gdzie pojawi się na tradycyjnej gali organizowanej podczas International Fight Week. Polka będzie wypełniała obowiązki medialne i promowała organizację UFC.

Tym razem jednak Joanna wybiera się do USA nie tylko w takim celu. Była mistrzyni kategorii słomkowej zostanie odpowiednio uhonorowana i wciągnięta do Galerii Sław organizacji UFC. Jędrzejczyk przyznała, że dopiero dociera do niej to co udało się osiągnąć.

– Lecę się pakować, bo jutro wylot do Vegas. Podróż długa, później Hawaje i wakacje, ale co… Hall of Fame. Dochodzi do mnie dopiero. Jeszcze nie jestem z siebie dumna… ale jestem, bo ciężko na to zapracowałam.

Joanna Jędrzejczyk zwróciła uwagę na fakt jak wielu zawodników i zawodniczek walczy aktualnie w organizacji UFC i jak ogromna ich liczba przewinęła się w najlepszej lidze MMA na świecie przez ostatnie lata. W porównaniu do tego zaledwie mała garstka zawodników może poszczycić się mianem znalezienia w Hall of Fame.

– Jest obecnie około 600 zawodników i zawodniczek UFC, 13 mistrzów bodajże i mistrzyń. No i było może kilka tysięcy zawodników przez te ostatnie 30 lat w UFC, a jest tylko 30-kilka osób w Hall of Fame, także chyba nie lada wyróżnienie. Jako druga kobieta wstępuję do Hall of Fame. Także się jaram. A to wszystko dla Polski, dla polskiego sportu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments