UFC

Joanna Jędrzejczyk podpisała nowy kontrakt z UFC!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Joanna Jędrzejczyk ujawniła w rozmowie z dziennikarzem Damonem Martinem z portalu MMA Fighting że podpisała nowy kontrakt z organizacją UFC. Umowa została zawarta na korzystniejszych warunkach finansowych niż poprzedni kontrakt, ma również obowiązywać na kilka pojedynków.

„To umowa na wiele walk, zawsze mówiłam, że chcę zakończyć karierę w UFC. Oczywiście rozumiem, że fani chcieliby zobaczyć mnie w pojedynkach na innych zasadach jednak raz jeszcze podkreślę, jak chodzi o karierę MMA to chcę ją zakończyć właśnie w UFC, najlepszej lidze MMA na świecie.”

Polka odpowiadając na kolejne pytania dziennikarza przyznała, że:

„Pieniądze nie są najważniejsze, jestem szczęśliwa w tym miejscu, w którym się znajduję. W trakcie kariery zarobiłam już tyle, że wystarczy to dla mnie, moich dzieci, a może i nawet dla moich wnuków. Podpisując tą umowę patrzyłam nie na ilość zer w kwocie za walkę, ale także na to jakie bonusy wiążą się z tym kontraktem oraz jakie to otwiera mi możliwości biznesowe. Zachowuję się podobnie nawet gdy negocjuję jakieś kontrakty sponsorskie. Jeśli firma chce mnie sponsorować ważniejsze od tego ile trafi na moje konto jest to jak wiele oni są w stanie zainwestować w reklamy, billboardy, to jak często moja twarz będzie pojawiać się w telewizji.”

Pełna rozmowa z JJ tutaj:

Komentowanie niedostępne