UFC Joanna vs Zhang 2

Joanna Jędrzejczyk o ewentualnym powrocie z emerytury: „Tylko jeśli stawką walki będzie pas BMF”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lipca 2022

Joanna Jędrzejczyk zdradziła co mogłoby ją skusić na powrót do octagonu UFC. Była mistrzyni kategorii słomkowej stawia sprawę jasno:

„Może mogłabym wrócić, gdyby stawką walki była damska wersja pasa BMF. Nie chcę, żeby ludzie odbierali to jako zapowiedź powrotu, jestem na sportowej emeryturze. Wciąż trochę to do mnie nie dociera ponieważ jestem zajęta, najpierw byłam na gali UFC w Singapurze, później w domu na tydzień, kolejny tydzień spędziłam jeżdżąc po Europie, a potem poleciałam do Las Vegas. Pytanie z kim miałabym zawalczyć o ten pas, pozostało już niewiele aktywnych zawodniczek, które „budowały” żeńskie MMA.
Jednego jestem pewna chcę być blisko z UFC, zamierzam spotkać się z Daną Whitem i spytać co mogłabym zrobić dla organizacji, oraz dla fanów. Praca eksperta w studiu telewizyjnym, czy zasiadanie na komentatorskim stołku to rzeczy, które mnie interesują, podobnie jak spotkania medialne z fanami. Jestem na emeryturze, ale chcę pojawiać się na eventach i aktywnie działać w branży.”

Zostaw ocenę
0
0