UFC

Jiří Procházka zostanie zastępczym zawodnikiem w walce Błachowicz – Teixeira

Pinterest LinkedIn Tumblr

Federacja UFC często do ważnych walk ustawia trzeciego, zapasowego zawodnika, aby zabezpieczyć się przed potencjalnym wypadnięciem tej walki z karty, przez kontuzję jednego z zawodników. W walce o pas wagi półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem a Gloverem Teixeirą nie będzie inaczej, i również znalazł się zawodnik, który będzie gotów wejść nawet na ostatnią chwilę.

Będzie do Jiří Procházka, czyli aktualny numer 2 rankingu TOP 15 wagi półciężkiej. „Denisa” tak jak Błachowicz oraz Glover stanie w przeddzień walki na wadze, i będzie musiał wypełnić limit wagi półciężkiej.

Procházka występuję w UFC od roku, i zaliczył w tym czasie wygrał dwie walki, w dodatku obie przed czasem. Jednak nie można zapomnieć że prowadził na prawdę długą i owocną karierę w Japonii. Przez 5 lat, stoczył 13 walk na wschodzie globu, z czego przegrał tylko jedną z nich. Czech swoją ostatnią walkę stoczył na początku maja, kiedy to nokautował bardzo brutalnym łokciem Dominicka Reyesa.

Walkę Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą będziemy mogli oglądać podczas gali UFC 267, która odbędzie się 30 października na Fight Island. Warto też dodać że gala będzie transmitowana w sprzyjającej Polakom porze.

Comments are closed.