Jest szansa na kolejną walkę? Jędrzejczyk wróciła do treningów w American Top Team: „Dobrze jest być znowu z moimi ludźmi”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 26 stycznia 2023

Coraz częściej mówi się o potencjalnym powrocie Joanny Jędrzejczyk do oktagonu. Kibice liczą na to, że będą mogli ponownie zobaczyć ją w klatce UFC.

JJ na gali UFC 275 stoczyła swój 21 pojedynek w karierze. Po drugiej z rzędu porażce z Zhang Weili ze łzami w oczach Polka przekazała kibicom, że przechodzi na sportową emeryturę i symbolicznie zostawiła swoje rękawice w oktagonie.

Jędrzejczyk wróciła do ATT

W wywiadach kilkukrotnie była mistrzyni wspominała o potencjalnym powrocie. Pod koniec ubiegłego roku wyznała, że dzwoniła m.in. do menedżera i chciała skontaktować się z szefem organizacji w sprawie kolejnego pojedynku.

– Gdybym miała wracać, to powinnam to robić już teraz. Nie jest mi łatwo z tą decyzją. Od kilku dni czuję, że bardzo chciałabym wrócić. Nie chcę wyjść na osobę, która mówi jedno, a robi drugie. Ja cały czas to czuję i to mnie bardzo męczy. Na początku stycznia wylatuje na miesiąc do Tajlandii. Zamknę się na campie i będę trenowała. Chcę sprawdzić pewne rzeczy i podjąć decyzję – mówiła w wywiadzie dla Polsat Sport.

Zamiast do Tajlandii poleciała jednak na Florydę do American Top Team, czyli klubu, w którym trenuje od wielu lat. Na swoich social mediach opublikowała zdjęcie z trenerem Mikem Brownem, tym samym informując, że rozpoczęła treningi, po których ma podjąć ostateczną decyzję.

Dobrze jest być znowu z moimi ludźmi w American Top Team – napisała pod zdjęciem.

Co ciekawe, kilka dni temu Mateusz Gamrot przyznał, że jego zdaniem Jędrzejczyk powróci do klatki. Natomiast Martin Lewandowski zdradził, że chciałby w KSW zorganizować jej pożegnalną walkę.

Źródło: Instagram

Zostaw ocenę
0
0