NEWSY

Jerome Le Banner wystąpi na gali Rizin

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jerome Le Banner wystąpi na gali Rizin, która odbędzie się 15 października w Fukuoce. Rywalem weterana światowych ringów ma być Roque Martinez. Co ciekawe pojedynek odbędzie się na „specjalnych zasadach MMA”. Nie będzie to zatem stricte kickboxerski pojedynek Francuza.

Walczący w organizacjach Deep i PXC zawodnik z wyspy Guam (terytorium USA) w ostatnich siedmiu występach zanotował rewelacyjny bilans sześciu wygranych i jednego remisu. Zwykle walczy na galach w Japonii i Południowej Korei, więc będzie miał doping miejscowej publiki za sobą.

44-letniego „Geronimo” nie trzeba nikomu przedstawiać. Żywa legenda K-1 ma za sobą pięć oficjalnych pojedynków w MMA. Pierwszy z nich stoczony szesnaście lat temu natomiast ostatni siedem lat wstecz. Mimo iż w latach 2013 i 2015 zanotował starty w K-1 to w ostatnim czasie skupił się głównie na rozrywkowych pojedynkach w pro-wrestlingu. Trzeba przyznać, że Le Banner zasłynął również z odwoływania wielu występów co z pewnością sprawiło, że managerowie są do niego nastawieni negatywnie.

Comments are closed.