NEWSY

Jędrzejczyk do Andrade: „Mówisz, że mam słabą szczękę? Spróbuj mnie znokautować!”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Joanna Jędrzejczyk zareagowała na zaczepki pojawiające się na profilach Jessici Andrade w mediach społecznościowych. Mistrzyni dywizji słomkowej w rozmowie z Submission Radio powiedziała:

„To nic miłego. Znam Jessicę sporo czasu, jej menagera Tiago Okamurę znam jeszcze dłużej. Wiem, że Jessica nie wypowiada się płynnie po angielsku, więc ktoś musi stać za jej postami na facebooku, zapewne jest to Tiago. Szczerze mówiąc byliśmy jak dobrzy przyjaciele, nawet jak brat z siostrą, dlatego nie rozumiem ich zachowania. Mówiłam już o tym wcześniej, że jak ktoś dostaje title-shota to nie powinien wariować, powinien po prostu być sobą. Ona teraz mówi i wypisuje to czy tamto, jednak ja skupiam się na walce. Jeśli mówi, że mam słabą szczękę to niech spróbuje mnie znokautować. Ani Karolina ani Claudia nawet nie naruszyły mojej szczęki, ich ciosy były w nos lub w górną część głowy. To normalne, że jak wypuszcza się kombinacje i przeciwniczka wypuści mocny cios wtedy traci się odrobinę balans.

Joanna odpowiedziała również na pytanie odnośnie ewentualnego pobicia rekordu Rondy Rousey w liczbie obron pasów mistrzowskich:

„Oczywiście, że chciałabym tego dokonać, to będzie moja piąta obrona pasa. Liczę na to, że w tym roku po walce z Andrade zawalczę jeszcze dwukrotnie. Chcę pobić rekord Rondy jednak przypominam, że bardzo ją szanuję i lubię i jest to wyłącznie podyktowane sportowymi ambicjami.”

Comments are closed.