Jednak nie powiedział dość?! Luke Rockhold zaskakuje wpisem w social mediach!

S
0
Opublikowano: 03 stycznia 2023

Niewykluczone, że były mistrz kategorii średniej UFC Luke Rockhold wcale nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Amerykanin wstawił niejednoznaczny wpis na swoim Instagramie.

Jan Błachowicz na długo wybił Luke’owi Rockholdowi z głowy starty w MMA. „Cieszyński Książę” już w 2. rundzie znokautował zawodnika American Kickboxing Academy w lipcu 2019, a rywal kolejny występ zaliczył dopiero po trzech latach – w sierpniu ubiegłego roku, na gali UFC 278.

Tam również nie pokazał się z najlepszej strony. Rockhold był ewidentnie „zardzewiały” i zebrał niezłe lanie od Paulo Costy, który trafił go 106 razy (73 ciosy znaczące). Dla porównania Luke celnie uderzył Brazylijczyka wyprowadził niemal o połowę mniej celnych uderzeń (57, z czego 51 znaczących). Po jednogłośnej decyzji na korzyść „Borrachinhi” Amerykanin w rozmowie z Joe Roganem zapowiedział, że była to jego ostatnia walka.

Niedługo później w rozmowie z Submission Radio były mistrz wagi średniej przyznał, że jeśli Alex Pereira sięgnie po będący niegdyś w jego posiadaniu tytuł, byłby zainteresowany powrotem do oktagonu.

„Chcę odejść, chcę żyć tak, jak miałem okazję podczas tej przerwy, chcę doprowadzić moje je*ane ciało do ładu i składu. Chcę się nareperować, ale nigdy nie zamknę drzwi na MMA. (…) Jak poczuję inspirację, jak jakiś przeciwnik wywoła te emocje.. kto wie. Jeśli ten typ z Brazylii zdobędzie pas, to kto wie. Każdy p***dolony zapaśnik będzie chciał się z nim zmierzyć. Ja też. Ruszyłbym po „darmowy” tytuł.”

Jak pamiętamy, „Poatan” skończył Israela Adesanyę w ostatniej rundzie ich starcia na UFC 281. Oczywiście Rockhold na chwilę obecną może jedynie pomarzyć o kolejnym title shocie w karierze, jednak po jego wpisie widać, że chciałby by jego ostatnia walka w karierze zakończyła inny sposób!

Testujemy stary sprzęt. 2023 może być ciekawy.

Zostaw ocenę
0
0