Jason Mayhem Miller aresztowany w klubie w hollywood

Jason Mayhem Miller aresztowany w klubie w Hollywood

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 września 2023

Jason Mayhem Miller, weteran organizacji WEC, UFC i Strikeforce został aresztowany w klubie w Hollywood. Były zawodnik MMA miał rzekomo mocno dusić jednego z mężczyzn obecnych w Sunset Marquis.

Jason Mayhem Miller zyskał wielką popularność jako prowadzący Bully Beatdown, programu emitowanego na antenie stacji MTV. Profesjonalny zawodnik MMA rzucał tam wyzwanie łobuzom, którzy w przypadku pokonania sportowca mieli otrzymywać nagrodę wysokości 10 tysięcy dolarów.

Oczywiście cały program był stworzony w takiej konwencji, aby to młodociani „gangsterzy” byli szybko weryfikowani i otrzymywali solidną nauczkę, że zawsze znajdzie się ktoś silniejszy i mocniejszy.

Miller sportową karierę budował walcząc w takich organizacjach jak UFC, WEC czy Strikeforce. Niestety po zakończeniu przygody z zawodowym sportem Amerykanin bardzo często pakuje się w problemy z prawem.

Mayhem często jest aresztowany za bójki, wszczynanie awantur czy napaść z bronią w ręku czyli robi dokładnie to przed czym przed wieloma laty przestrzegał młodych ludzi. Nie inaczej było tym razem. Miller miał w klubie Sunset Marquis dusić mężczyznę, który podawał się za jego… fana. Po interwencji ochroniarzy sytuację udało się opanować jednak wywołało to sporo zamieszania i wezwano policję.

Jak się jednak okazało Miller oddalił się z miejsca zdarzenia, w którym pojawił się ponownie już kolejnej nocy. Ktoś rozpoznał Mayhema i w klubie szybko pojawili się policjanci którzy go aresztowali. Zawodnik ma już na koncie odsiadki, między innymi ostatnią roczną za napaść z bronią w ręku w barze w Kalifornii.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments