Jarosław Lech pas

Jarosław Lech pokonał Yannicka Bahatiego i zdobył pas mistrzowski LFL! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 lutego 2023

Jarosław Lech przyjął walkę z Yannickiem Bahatim na nieco ponad tydzień przed galą. Jak się jednak okazało to wystarczyło, aby Polak zmieścił się w limicie wagowym kategorii półciężkiej. Lech nie tylko wypełnił zapisy kontraktowe, lecz także postawił oponentowi mocne warunki w klatce. Reprezentant ANIMMALS spisał się na tyle dobrze, że zyskał uznanie w oczach sędziów i zdobył pas mistrzowski!

Jarosław Lech sprawił sporą niespodziankę na gali Levels Fight League 7 rozgrywanej w studiu telewizyjnym Transformathorius w Amsterdamie. Polak, który wskoczył do rozpiski na zastępstwo na 10 dni przed galą postawił bardzo trudne warunki rywalowi, który walczył na galach tak prestiżowych organizacji jak KSW czy Bellator.

Yannick Bahati bez wątpienia był faworytem w tym pojedynku jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że „Black Mamba” wchodził do klatki po dwóch kolejnych porażkach natomiast Jarosław Lech miał przed galą LFL 7 trzy zwycięstwa z rzędu.

Polak zaprezentował się dobrze w stójce, a ponad to udanie pracował pod siatką w klinczu, a także obalał rywala co pozwoliło na wygranie pojedynku po jednogłośnej decyzji sędziów.

Jarosław Lech pokonał Yannicka Bahatiego.

Zostaw ocenę
0
0