Jaqueline Amorim UFC

Jaqueline Amorim multimedalistka mistrzostw świata IBJJF, mistrzyni LFA podpisała kontrakt z UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 lutego 2023

Jaqueline Amorim multimedalistka mistrzostw świata IBJJF podpisała kontrakt z UFC. Brazylijka wygrała wszystkie dotychczasowe walki w MMA przed czasem i zdobyła pas mistrzowski LFA w kategorii słomkowej. Amorim na co dzień trenuje w American Top Team.

Organizacja UFC dokonała bardzo interesującego transferu. Matchmakerzy sięgnęli po Jaqueline Amorim (6-0), niepokonaną w zawodowym MMA mistrzynię organizacji LFA. Amorim to utytułowana grapplerka, która wielokrotnie zdobywała medale na Mistrzostwach Świata IBJJF.

Jaqueline Amorim nie tylko wygrała wszystkie dotychczasowe walki w MMA przed czasem, lecz również zdołała skończyć wszystkie rywalki w pierwszej rundzie. Amorim ma na koncie pięć wygranych przez poddanie i jedną przez nokaut.

Co ciekawe zawodniczka rozpoczęła starty w MMA w trakcie pandemii koronawirusa w 2020 roku i zdołała w szybkim tempie zdobyć pas mistrzowski LFA. Poniżej poddanie z walki Amorim vs. Nichols.

Reprezentantka American Top Team zadebiutuje w najlepszej lidze MMA na świecie na gali UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 w Miami. Rywalką Jaqueline Amorim będzie Sam Hughes. Więcej na temat walk wieczoru gali UFC 287 poczytacie tutaj. Sztos! Dana White ogłasza nazwisko rywala Alexa Pereiry na UFC 287 i zdradza doskonały co-main event gali!

Zostaw ocenę
0
0